Teritorinio bendradarbiavimo projekto „Dzūkijos piliakalnių kelias“ edukacijų savaitė Dzūkijos VVG ir Prienų rajono VVG Teritorijose

     Balandžio 26, 27, 28, 29 ir 30 dienomis Dzūkijos VVG ir Prienų rajono VVG teritorijose vyko edukacijų savaitė. Kiekvienoje (Dzūkijos ir Prienų) VVG teritorijoje, kiekvieną dieną, skirtingos žmonių grupės (negalią turintys, pagyvenę žmonės, bendruomenių atstovai, daugiavaikės šeimos ir seneliai su anūkais). Dzūkijos VVG teritorijoje edukacijos vyko "Menų inkumatorius"-  Rudaminos tradiciniame amatų centre. Kiekvieną  dieną vyko po dvi edukacijas: keramikos ir vilnos vėlimas. Pirmoje edukacijoje- keramikos: gamino keramikos- molio plyteles, kuriose turėjo atvaizduoti savo kraštą iš kur yra atvykę. Po to Rudaminos amatų centro darbuotoja išdegs plyteles ir pagamins projekto dalyvių stendą, kuris susidės iš 100 plytelių, ir bus eksponuojamas Rudaminos amatų centre. Keramikos edukacijos antroje dalyje – dalyviai gaminosi magnetukus su Rudaminos miestelio herbu. O antroji edukacija – vilnos vėlimo, dalyviai gaminosi "Muiliukas - kempinė". Taip pat edukacijų dalyviai aplankė čia pat Rudaminos centro muziejų ir Rudaminos pilikalnį.

      Prienų rajono VVG teritorijoje edukacijos vyko Jiezno kultūros ir laisvalaikio salėje, Pirmoji edukacija buvo pynimas iš vytelių, o antroji molio lipdymas. Pirmosios edukacijos metu dalyviai pynė iš vytelių, gaminosi sau gėles.  Antrosios edukacijos metu gaminosi magnetukus. Pirmiausia gaminosi iš molio formeles, o paskui darė iš gipso.

      Kiekvienoje teritorijoje dalyviai dalyvavo iš visų projekto partnerių (Trakų krašto VVG, Dzūkijos VVG, Prienų krašto VVG, Alytaus rajono VVG) teritorijų.