Lazdijų rajono kaimo bendruomenių sąskrydis "Pabūkime kartu- 2019"

Rugpjūčio 10 d. Veisiejų miesto parke šurmuliavo Lazdijų rajono kaimo bendruomenių sąskrydis „Pabūkime kartu – 2019“.

Sąskrydyje dalyvavo 19 komandų iš visų kaimo bendruomenių – N. Kirsnos, Krikštonių, Barčių, A. Kirsnos, Krosnos, Šventerio, Žagarių, Rolių, Kapčiamiesčio, Gegutės, Veisiejų, Kučiūnų, Metelių, Varnėnų, Stebulių, Kuklių, Vidzgailų, Vytautų ir Avižienių - kaimo bendruomenių komandos.

Susirinkusius pasveikino LR seimo narys Zenonas Streikus, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, Lazdijų rajono savivaldybės merės pavaduotojas Audrius Klėjus, Dzūkijos VVG pirmininkė Edita Gudišauskienė ir LVŽS Lazdijų skyriaus pirmininkas Benius Rūtelionis.

Po to vyko bendruomenių prisistatymai, kurie išsiskyrė orginaliais vaidinimais, šūkiais, eilėraščiais, dainomis ir pasakojimais apie savo bendruomenių atsiradimą. Taip pat šventėje dalyvavo gausus būrys amatininkų, prekybininkų bei buvo vedamos įvairios edukacijos.

Ačiū visiems dalyviams, amatininkams, prekybininkams ir taip pat Ačiū renginio vedėjoms Daivai Andruškevičienei ir Daivai Povilanskienei už gražią šventę ir gerą nuotaiką.

Šio projekto, „Pabūkime kartu- 2019“, įgyvendinimui lėšas skyrė LR Žemės ūkio ministerija.

Daugiau šventės akimirkų mūsų facebook paskyroje:https://www.facebook.com/dzukijos.vvg.9/media_set?set=a.759377604476680&type=3